Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı Yayınları II. Denizli Kitap Fuarı’nda

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı Yayınları 30 Mart-8 Nisan 2018 tarihleri arasında EGS Fuar Alanı’nda düzenlenecek 2. Denizli Kitap Fuarı’nda kitapseverler ile buluşuyor.
Denizli Büyükşehir Belediyesi, kitapseverlerin heyecanla beklediği Ege’nin en büyük kitap fuarının kapılarını 30 Mart 2018 Cuma günü açıyor. Yüzlerce yazar ve yayınevinin Denizlililerle buluşacağı fuarın resmi açılış töreni 31 Mart 2018 Cumartesi saat 11:00’de gerçekleştirilecek. Girişlerin ücretsiz olacağı fuar, hafta içi 10:00-20:00, hafta sonu ise 10.00-21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.
Türkiye’nin en ünlü yazarları ve yayınevlerinin katıldığı fuarın onur konuğu ise Denizlili araştırmacı yazar Yrd. Doç. Dr. Mustafa Tatcı olacak.

Yüzlerce yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılacağı fuarda, 10 gün boyunca söyleşi, panel, şiir dinletileri ve çocuk aktiviteleriyle birlikte birçok etkinlik gerçekleştirilecek.
Birbirinden kıymetli, bilimsel yayın ölçütleriyle hazırlanıp basılmış Başkanlığımız eserlerinin tamamı yüzde 50 indirimli olarak satışa sunulacak.
Eserlerimizi almak isteyen kitap dostlarını, Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı sergiliğine bekliyoruz.