18. Ankara Kitap Fuarındayız.

Ankara Kitap Fuarı, Ankara Ticaret Odası Congresium Salonu’nda kapılarını başkentli okuyuculara açtı. Fuar, 2005 yılından beri düzenli olarak gerçekleşmekte olan bir kitap şölenidir. 21 Ekim’de açılan Kitap Fuarı 30 Ekim 2022’ye kadar ziyaretçileriyle buluşuyor.

Düşünce, sanat, edebiyat, folklor ve bilim başta olmak üzere millî kültürümüzün kaynak eserlerini hazırlayan Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bünyesindeki Atatürk Kültür Merkezi Başkanlığı da 500 civarındaki yayınıyla katıldığı Ankara Kitap Fuarı’nda, yayınlarını %40 indirimle okuyuculara sunuyor.

Başkentte yaklaşık 300’ü aşkın yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşen fuarda, Türkiye’nin ünlü yazarlarının imza ve söyleşi günleri ile panel, şiir dinletileri ve çocuklara yönelik  aktivitelerin de olduğu binden fazla etkinlik gerçekleştiriliyor.

Ankara Kitap Fuarı’nı her gün 10.00-20.00 saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Kitap dostlarının her yıl heyecanla beklediği fuar 30 Ekim Pazar akşamı sona erecek.